Moje články nielen o financiách nájdete tu:
PONUKA
ÚČTOVNÍCTVO

Poskytujem komplexné účtovné služby pre firmy a živnostníkov. Využívam pritom kvalitný a oceňovaný ekonomický softvér od firmy KROS. Dávam si záležať na neustálom vzdelávaní sa v tejto oblasti a individuálnom prístupe ku klientom. 10-ročné skúseností, maturitná a štátna skúška z účtovníctva a ekonomiky zaručujú dostatočnú úroveň kvality služieb z mojej strany.

ZISTITE VIAC TU
FINANČNÉ SLUŽBY

Poradím pri výbere a porovnám viaceré finančné inštitúcie. Mnoho z týchto produktov pre vás viem sprostredkovať aj na diaľku, niektoré doslovne online. Takže sa nič nedeje, ak ste aj z druhej strany republiky, pokojne ma kontaktujte.

Zastrešuje ma švajčiarska nadnárodná spoločnosť Swiss Life.

ZISTITE VIAC TU
O MNE
Poskytovaniu ekonomických služieb a sprostredkovaniu finančných produktov sa venujem už od roku 2009. Mám maturitnú aj štátnu skúšku z účtovníctva a ekonomiky. Inžinierske štúdium na Ekonomickej univerzite som ukončil úspešnou obhajobou diplomovej práce na tému životného poistenia na Slovensku (2014).

Som odporcom tvrdého obchodu pri sprostredkovaní finančných služieb, ktorého výsledkom sú často nevýhodné zmluvy a oklamaní klienti. Preferujem transparentnosť, odbornosť a dlhodobú spoluprácu s klientmi.
  
Píšem články nielen na témy osobných financií, daní a podnikania. Mojimi výhodami sú ľudský prístup, ekonomické vzdelanie a možnosť porovnania aj sprostredkovania produktov takmer všetkých bánk a poisťovní pôsobiacich na Slovensku. V oblasti finančného sprostredkovania spolupracujem s prestížnou spoločnosťou Swiss Life, ktorá vyznáva podobné hodnoty ako ja a zabezpečuje mi kompletný back Office, aby som sa mohol naplno venovať svojim klientom.  
Kontaktné informácie
Ing. Jaroslav Čačko 
 
• mobil: 0915 644 489 
• e-mail: jaroslavcacko@gmail.com